Aktualna pogoda
w Iwkowej

Temp

25°C

Wiatr

12 km/h

Aktualności

„Kierunek Kariera”

„Kierunek Kariera”

Kolejne spotkania z doradcą zawodowym w ramach projektu „Kierunek Kariera”

W Urzędzie Gminy w Iwkowej dobiegł końca cykl spotkań z doradcą zawodowym, w ramach projektu „Kierunek Kariera” realizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

Osoby, które  spotkały się z doradcą zawodowym, miały możliwość skorzystania z usługi Bilansu Kariery i zapisania się na szkolenia językowe, komputerowe oraz kursy prawa jazdy dofinansowane w 87% z Europejskiego Funduszu Społecznego. Bilans Kariery to  indywidualne spotkanie (lub cykl spotkań) z doradcą zawodowym, podczas którego nie tylko podsumowuje się dotychczas nabyte umiejętności, edukację i doświadczenia zawodowe, ale także określa się plan dalszego rozwoju, w tym m.in. rodzaje i tematykę potrzebnych szkoleń.

W spotkaniach udział wzięli również nauczyciele i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej, Publicznego Gimnazjum i Publicznego Przedszkola w Iwkowej.

Przypominamy, iż projekt „Kierunek Kariera” realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego i adresowany jest do osób pracujących, które:

  • ukończyły 25 lat, a jeszcze nie mają 50 lat – posiadają wykształcenie co najwyżej na poziomie ukończonego liceum lub technikum (łącznie ze zdaną maturą);
  • ukończyły 50 lat  –  niezależnie od wykształcenia;
  • są związane z Małopolską – mieszkają, uczą się lub pracują w województwie małopolskim.

Zapraszamy do udziału w kolejnych spotkaniach, które odbędą się jesienią!

Aby umówić się na spotkanie z doradcą zawodowym prosimy o kontakt: Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie tel.: 14 626 99 40, e-mail: centrum.tarnow@wup-krakow.pl

Wróć