Aktualna pogoda
w Iwkowej

Temp

25°C

Wiatr

12 km/h

Aktualności

Człowiek w centrum cyfrowej transformacji

Człowiek w centrum cyfrowej transformacji

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza serdecznie na konferencję HRLab – „Człowiek w centrum cyfrowej transformacji”, która odbędzie się 12 czerwca br. w godz. 10:00 – 13:30.

Transformacja cyfrowa jest procesem wspierającym każdą organizację w rozwoju, zwiększającym jej wydajność, produktywność i konkurencyjność. To zmiana, którą zdecydowanie warto przeprowadzić. W jej wdrażaniu nie można jednak zapomnieć o najważniejszym czynniku tej zmiany – o pracownikach. To na nich bowiem skupią się zmiany i wymuszą w organizacji zmianę postaw i kompetencji.

Cyfrowa transformacja wymaga od pracodawców przygotowania procesu zmiany i zastosowania odpowiedniego modelu komunikacji z pracownikami. Tylko wówczas ta zmiana będzie miała realne szanse na powodzenie oraz przełożenie na stopień zaawansowania cyfrowego w organizacji.

Zaproszeni eksperci skupią się na ludzkiej stronie cyfrowej transformacji, podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem i pokażą nam transformację z punktu widzenia pracownika oraz pracodawcy. Skupią się na obszarach, które dla wielu organizacji stanowią obecnie największe wyzwania i doradzą m.in.:

  • jak wykorzystać potencjał sztucznej inteligencji, by był wsparciem, a nie zagrożeniem?;
  • gdzie i w jaki sposób włączyć nowe technologie do komunikacji z pracownikami?;
  • jakie zmiany zaszły w oczekiwaniach pracowników i jak im sprostać?
  • w jakim wymiarze neuroatypowi pracownicy oraz osoby z doświadczeniem migracji mogą wnieść wartość do naszych organizacji?

Konferencja skierowana jest głównie do przedsiębiorców, działów HR i menedżerów różnego szczebla, ale również kierowników instytucji publicznych czy organizacji pozarządowych.

Zapraszamy wszystkie osoby interesujące się transformacją cyfrową i sztuczną inteligencją, tematyką zarządzania pracownikami, oraz tych, którym zależy na poznaniu praktycznych rozwiązań oraz na wymianie doświadczeń.

Udział w konferencji jest bezpłatny

Konferencja ma formę hybrydową, odbędzie się online oraz stacjonarnie – w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie przy al. Jana Pawła II 39 (konieczność rejestracji, liczba miejsc ograniczona).

Rejestracja i szczegóły: https://www.marr.pl/hrlab/

Partnerami konferencji są: Akademia WSB, CATERING BOHO CAFE oraz Piekarnia PIEC.

Zapraszamy !

Wróć