Aktualna pogoda
w Iwkowej

Temp

25°C

Wiatr

12 km/h

Aktualności

Głosujmy na Ścieżkę przyrodniczą we Wspólnym Lesie Na Zawsze

Głosujmy na Ścieżkę przyrodniczą we Wspólnym Lesie Na Zawsze

Tylko do 10 września 2023 r. trwa drugi etap plebiscytu „Turystyczne Skarby Małopolski”, którego celem jest wyłonienie i nagrodzenie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turysty goszczącego w Małopolsce przedsięwzięć i inicjatyw. W tegorocznej edycji w kategorii Unikatowa atrakcja turystyczna można zagłosować na Ścieżkę przyrodniczą we Wspólnym Lesie Na Zawsze położonej w miejscowości Wytrzyszczka (gmina Czchów).

Nowo otwarta ścieżka prowadzi przez las pełen zachwycających skał i starych drzew. Przy jego granicy płynie urokliwy strumień, do którego wpada kilka małych wodospadów. Dzięki darczyńcom, Stowarzyszeniu Wspólny Las oraz Fundacji Las Na Zawsze udało się uratować prawie 5 hektarów starego drzewostanu. Jest to prawdziwie Wspólny Las - każdy może do niego wejść, pospacerować nowo wytyczoną i oznakowaną ścieżką, podziwiać nietypowe formacje skalne i odpocząć przy strumyku. Jest to idealne miejsce spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi. Wspólny Las Na Zawsze to nie tylko miejsce, ale też szczytna idea ratowania natury.

Głosowanie jest bezpłatne i wymaga jedynie podania adresu mailowego. Zachęcamy do oddania głosu na stronie: https://konkurs.visitmalopolska.pl/konkursy-5/glosowanie

Wróć