Aktualna pogoda
w Iwkowej

Temp

25°C

Wiatr

12 km/h

Aktualności

GMINA IWKOWA NA PODIUM

GMINA IWKOWA NA PODIUM

Piątek 16 lutego odbyła się gala finałowa plebiscytu Gazeta Krakowska i dziennikpolski24.pl "Moc Małopolski”. W plebiscycie docenione zostały samorządy i instytucje, które zrealizowały najlepsze inwestycje w regionie w latach 2018-2023.

Plebiscyt zwierał 4 kategorie, takie jak: Kultura, Sport, Transport i Promocja Regionu. Gmina Iwkowa zdobyła 3 miejsce w kategorii Sport- Nie tylko ścieżka rowerowa, Iwkowa, Porąbka Iwkowska. To dla nas wielki sukces ponieważ w plebiscycie udział brały inwestycje, dzięki którym Małopolska zmieniła się na lepsze.

Co więcej nasza inwestycja konkurowała z wielkimi inwestycjami w takich miastach jak Kraków, Tarnów, Zakopane czy Krynica Zdrój.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy okazali wsparcie oraz przyczyni się do realizacji tego przedsięwzięcia. Ta inwestycja to efekt pracy nasz wszystkich- mieszkańców, radnych, sołtysów, pracowników urzędu, wykonawców oraz przedsiębiorców z terenu gminy.

Mamy nadzieję, że to nie ostatnia inwestycji, która została zauważona i doceniona.

https://www.facebook.com/umwmofficial/posts/pfbid0ckzRq87gJKk9GbKiLifGsMSyKWptZt2X9GG3fRz5LGCz69GSpQ53WcFziXJ9Cuq9l?notif_id=1708331089161304&notif_t=feedback_reaction_generic_tagged&ref=notif

https://www.malopolska.pl/aktualnosci/samorzad/moc-malopolski-specjalne-wyroznienie-dla-marszalka-w-kozlowskiego?fbclid=IwAR02Ov4iMjLuQrDeCnFi8L6c4GPOtzCTWzgE2OK4_XrHpvXky2Zb0MoJ8f4

Wróć