Aktualna pogoda
w Iwkowej

Temp

25°C

Wiatr

12 km/h

Aktualności

MATURA 2014

MATURA 2014

Wyższa Szkoła Biznesu National Louis Univeristy w Nowym Sączu zaprasza do udziału w akcji MATURA- innowacyjnym projekcie pozwalającym przygotować się do egzaminu poprawkowego. 

Z myślą o blisko 20 procentach tegorocznych abiturientów, dla których egzamin maturalny okazał się być przeszkodą w rozpoczęciu studiów, została przygotowana specjalna oferta, która zaoszczędzi ich cenny czas i pozwoli nie zmarnować drzemiących w nich talentów i osobistego potencjału. Uczestnicy programu MATURA dostaną możliwość przygotowania się do kolejnego egzaminu nie marnując roku. 

Dodatkowo każdy z uczestników będzie miał szansę poczuć się jak prawdziwy student dzięki możliwości wykupu kursów z zakresu politologii, zarządzania, psychologii i informatyki. Zaliczenie tychże kursów przyniesie owocne efekty w postaci możliwości ubiegania się o przyjęcie na studia na naszej Uczelni od 2 roku! 

WSB-NLU da im również możliwość wzięcia udziału w programie Cloud- innowacyjnym projekcie studiów na odległość a dzięki nieograniczonym możliwościom MMC Brainville- Parku Technologicznego WSB NLU w Nowym Sączu rozwiną skrzydła na drodze ku lepszej przyszłości. 

Dla przyszłorocznych maturzystów WSB-NLU w Nowym Sączu we współpracy ze Stowarzyszeniem ''ORION'' oferuje darmowe kursy przygotowujące do matury. Każda z osób zainteresowanych powinna zgłosić się do WSB (dział rekrutacji) wybrać przedmioty z których potrzebują kursu przygotowującego do matury w roku 2015. Projekt kierowany dla osób, które będą zdawać 1 raz maturę w 2015 roku. 

Więcej informacji udzielają: 
Magdalena Kierzek (rekrutacja) tel. 18 4499112; mail: rekrutacja@wsb-nlu.edu.pl 
Dariusz Zworski (marketing) tel. 18 4499294; mail: marketing@wsb-nlu.edu.pl

Wyższa Szkoła Biznesu  National- Louis University
Z siedzibą w Nowym Sączu
Ul. Zielona 27
33-300 Nowy Sącz
Pok. 114 B, tel. 18/4499260
e-mail: Office@wsb-nlu.edu.pl 

Wróć