Aktualna pogoda
w Iwkowej

Temp

25°C

Wiatr

12 km/h

Aktualności

Powitanie Lata 2024

Powitanie Lata 2024

Z radością informujemy, że w dniach 29-30.06.2024 r. odbyła się wyjątkowa impreza terenowa " Folk & Latino Festiwal - Powitanie Lata”  wraz z II Małopolskim Rodzinnym Rajdem Rowerowym oraz Rajd Nordic Walking „Po zdrowie- na zdrowie”,  która połączyła w sobie sport, muzykę i zabawę na świeżym powietrzu. W wydarzeniu wzięło udział wielu mieszkańców oraz gości, co przyczyniło się do jego ogromnego sukcesu.

Sobota była dniem koncertów oraz ogromu atrakcji dla najmłodszych.  30 czerwca- niedziela obfitowała w atrakcję już od samego popołudnia. Koncert uczniów szkoły muzyki rozrywkowej „Teraz My” Pani mgr Joanny Drąg, występ Leny Śliwy, Koncert Kapeli RĄBANKA, koncert Zespołu ROMPEY, występ kapeli ROY oraz długo wyczekiwany występ gwiazdy wieczoru-SKOLIM- znanego jako Król Latino. O muzykę podczas zakończenia wydarzenia zadbał zespołu Milagro.

Imprezą Towarzysząca był II Małopolski Rodzinny Rajd Rowerowy oraz Rajd Nordic Walking „Po zdrowie- na zdrowie”.  Uczestnicy mogli podziwiać urokliwe krajobrazy przemierzając trasę prowadzącą przez sołectwa Gminy Iwkowa. Na mecie rajdu- przy stadionie sportowym IVY Iwkowa-  czekały na uczestników pamiątkowe puchary oraz nagrody.

Serdecznie dziękujemy Pracownikom oraz Dyrektorowi Gminnego Ośrodka Kultury, wszystkim Organizatorom, Współorganizatorom, Partnerom medialnym, Uczestnikom, Artystom, Policjantom oraz Strażakom z Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy. Dzięki Wam "Powitanie Lata - Folk & Latino Festiwal" połączone z II Małopolskim Rodzinnym Rajdem Rowerowy oraz Rajdem Nordic Walking „Po zdrowie- na zdrowie” stało się niezapomnianym wydarzeniem, które na długo pozostanie w naszej pamięci.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z imprezy na stronie internetowej Gminnego Ośrodka Kultury w Iwkowej oraz do śledzenia informacji o przyszłych wydarzeniach.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100021882384636

Wróć