Aktualna pogoda
w Iwkowej

Temp

25°C

Wiatr

12 km/h

Aktualności

Powołanie nowego Sekretarza Gminy Iwkowa

Powołanie nowego Sekretarza Gminy Iwkowa

Z przyjemnością informujemy, że z dniem1 lipca 2024 r., stanowisko Sekretarza Gminy Iwkowa objęła Pani Iwona Pytel. Nowa Pani Sekretarz  została wybrana w drodze konkursu.

Pani Iwona Pytel posiada wieloletnie doświadczenie w administracji publicznej, które zdobyła, pracując na różnych stanowiskach w urzędzie gminy. Posiada wykształcenie wyższe z zakresu administracji, co dodatkowo predysponuje ją do pełnienia tej odpowiedzialnej funkcji. Większość mieszkańców naszej Gminy zna Panią Iwonę, jako Zastępcę Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego.

Do głównych zadań nowego Sekretarza Gminy będzie należało:

  • Organizacja i nadzór nad pracą Urzędu Gminy.
  • Koordynacja działań związanych z realizacją uchwał Rady Gminy oraz zarządzeń Wójta
  • Zapewnienie przestrzegania procedur administracyjnych i prawnych w działaniu urzędu.
  • Współpraca z jednostkami organizacyjnymi gminy i partnerami zewnętrznymi.
  • Działania z zakresu funkcjonowania Urzędu Stanu Cywilnego

Serdecznie gratulujemy Pani Iwonie Pytel objęcia stanowiska Sekretarza Gminy i życzymy wielu sukcesów w nowej roli. Wierzymy, że jej praca przyczyni się do dalszego rozwoju naszej gminy oraz poprawy jakości usług świadczonych dla mieszkańców.

Sekretarz Gminy oraz Urząd Stanu Cywilnego będzie dostępny dla mieszkańców w pokoju nr.20 na II piętrze Urzędu Gminy. 

Wróć