Aktualna pogoda
w Iwkowej

Temp

25°C

Wiatr

12 km/h

Aktualności

Primus in Agendo

Primus in Agendo

Szanowni Państwo,

Miło Nam poinformować, że Pani Bogumiła Nowak, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Iwkowej została wyróżniona honorową odznaką Primus in Agendo. Nagroda ta jest przyznawana za szczególne działania lub zasługi na rzecz rynku pracy, polityki społecznej albo rodziny osobom, które swymi działaniami przyczyniły się do osiągnięć
i rozwoju spraw należących do zakresu merytorycznej działalności ministra właściwego do spraw pracy, zabezpieczenia społecznego i rodziny.

Uroczyste wręczenie odznak, odbyło się Powiatowym Centrum Edukacji w Brzesku  z okazji Święta Pracowników Służb Socjalnych. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Panią Poseł Józefę Szczurek-Żelazko, Starostę Andrzeja Potępa oraz Stanisława Lamberta, dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Brzesku. Medale wręczała Marlena Maląg Minister Rodziny i Polityki Społecznej.

Primus in Agendo z łaciny oznacza „Pierwszy w Działaniu”. Jesteśmy ogromnie dumni, że praca kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Iwkowej została doceniona. My również składamy gratulacje oraz wyrazy uznania dla aktywnej, pełnej zaangażowania i oddania postawy Pani Bogumiły. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz usłyszymy o wartościowych inicjatywach, nowatorskich osiągnięciach oraz innowacyjnych projektach wyróżnionej.

Wróć