Aktualna pogoda
w Iwkowej

Temp

25°C

Wiatr

12 km/h

Aktualności

Relacja z Jubileuszu 30-lecia istnienia Samorządu Terytorialnego

Relacja z Jubileuszu 30-lecia istnienia Samorządu Terytorialnego

15 października bieżącego roku obchodziliśmy w Naszej Gminie Jubileusz 30- lecia istnienia Samorządu Terytorialnego. Obchody Jubileuszu zostały połączone z premierą książki  z serii „Dzieje gminy Iwkowa”. Publikacja pt. „Samorząd i administracja: od średniowiecza do czasów współczesnych ”, została przygotowana we współpracy sołtysa Pana Stefana Szota, pracowników Biblioteki Publicznej, a także Urzędu Gminy oraz Gminnego Ośrodka Kultury w Iwkowej. Album zawiera gromadzone przez lata materiały dokumentujące historię, kulturę i życie  mieszkańców, a także fotografie oraz wspomnienia publikowane w regionalnej i lokalnej prasie.

Wśród osób zaproszonych na odchody Jubileuszu znaleźli się byli i obecni radni, sołtysi w stanie spoczynku oraz piastujący obecnie tę funkcję, byli i obecni pracownicy Urzędu Gminy oraz osoby, które tworzyły i działały na rzecz samorządu i administracji.

Z tego miejsca składamy serdeczne podziękowania Wszystkim, którzy mieli swój wkład w tworzenie książki. Aby zapoznać się z publikacją zapraszamy do Gminnej Biblioteki Publicznej w Iwkowej w celu zakupu książki i zapoznania się z tą niepowtarzalną publikacją.

Wróć