Aktualna pogoda
w Iwkowej

Temp

25°C

Wiatr

12 km/h

Aktualności

Śliwkowy Konkurs Kulinarnym 2018

Śliwkowy Konkurs Kulinarnym 2018

''Śliwkowy Konkurs Kulinarny'' organizowany jest po raz ósmy przez Stowarzyszenie ''Na Śliwkowym Szlaku''. Jego celem jest promocja obszaru Stowarzyszenia ''Na Śliwkowym Szlaku'' poprzez wyłonienie najciekawszych potraw z wykorzystaniem śliwek (świeżych, suszonych, mrożonych, etc.), a także zaprezentowanie szerokiemu gronu odbiorców bogactwa i różnorodności tradycji kulinarnych. 

Konkurs adresowany jest do osób zamieszkałych na obszarze Stowarzyszenia ''Na Śliwkowym Szlaku'' tj. z gmin: Czchów, Gnojnik, Gródek nad Dunajcem, Iwkowa, Korzenna, Lipnica Murowana, Łososina Dolna. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są według ustalonych terminów (załącznik nr 2 do Regulaminu) osobiście, za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub maila: biuro@nasliwkowymszlaku.pl . Rozstrzygnięcie konkursu będzie miało miejsce od lipca do września podczas lokalnych imprez plenerowych na obszarze wszystkich gmin należących do Śliwkowego Szlaku. Szczegółowe informacje na stronie internetowej www.nasliwkowymszlaku.pl oraz w biurze Stowarzyszenia ''Na Śliwkowym Szlaku'' (tel. 14 68 44 549). Serdecznie zapraszamy do udziału. 

Najbliższy konkurs odbędzie się podczas Dni Gminy Gnojnik w dniu 1 lipca 2018 r. Karty zgłoszeniowe będą przyjmowane do 28 czerwca 2018 r.

Wróć