Aktualna pogoda
w Iwkowej

Temp

25°C

Wiatr

12 km/h

Aktualności

SPRZĄTANIE ŚWIATA – POLSKA 2019

SPRZĄTANIE ŚWIATA – POLSKA 2019

„Nie Śmiecimy – Sprzątamy – Zmieniamy!” pod takim hasłem rusza obecna kolejna edycja akcji Sprzątania Świata, która odbędzie się w dniach 20 - 22 września 2019r.

Celem tegorocznej akcji jest uświadomienie sobie jak ważne jest nie śmiecenie, nie tworzenie niepotrzebnych odpadów i sprzątanie. Bądźmy coraz bardziej świadomymi i odpowiedzialnymi konsumentami. Zmiana - tak naszych indywidualnych nawyków, jak też zmiana procedur w instytucjach i firmach to przyjaźniejsze środowisko. Wspólnie podejmijmydziałania, dzięki którym nauczymy się nie tworzyć niepotrzebnych odpadów i bądźmy coraz bardziej odpowiedzialnymi konsumentami. W konsekwencji, dzięki temu nie będziemy zaśmiecać i niszczyć środowiska w którym żyjemy .

Serdecznie zapraszamy wszystkich Mieszkańców Gminy do udziału w tegorocznej edycji sprzątania świata i zachęcamy do segregacji w codziennym życiu.

Gmina Iwkowa, jak co roku organizuje akcję w ramach której sprzątamy i segregujemy odpady. Chętni do udziału w akcji mogą zgłaszać do Urzędu Gminy Iwkowa, pokój nr 12 po nieodpłatny odbiór worków i rękawic. Zebrane w takcie akcji odpady z miejsc wcześniej ustalonych, odbierze Firma Dimarco.

Wróć