Aktualna pogoda
w Iwkowej

Temp

25°C

Wiatr

12 km/h

Aktualności

TWINVISION SONG CONTEST

TWINVISION SONG CONTEST

TWINVISION SONG CONTEST startuje dziś wieczorem o 19:00. Transmisja będzie dostępna na www.twitch.tv/twinvision21. Aby zagłosować należy zarejestrować konto lub zalogować się na konto na stronie www.twitch.tv lub w aplikacji twitch na urządzeniach mobilnych.


Jak widać na poniższym zdjęciu, żeby zagłosować na uczestnika trzeba użyć okna czatu na stronie internetowej lub w aplikacji twitch. Głosowanie będzie możliwe tylko przez czas trwania programu. Głos można więc oddać bezpośrednio na początku, w trakcie występu lub przed zamknięciem głosowania. Ważne jest, że można zagłosować tylko jeden raz i tylko na jedną osobę.


Żeby zagłosować trzeba wpisać w polu czatu komendę !vote oraz kod uczestnika. Oznacza to, że np. chcąc zagłosować na Karolinę wpisujemy na czacie następującą komendę: !vote iwkowa1, na Hannę: !vote iwkowa6, czy Leah: !vote selm1; i oczywiście adekwatnie tak samo na innych dopisując odpowiednią cyfrę. Poniżej przedstawiamy kody uczestników i prezentujemy pełne wykonania uczestników z gminy Iwkowa. Dodatkowo w trakcie występu na ekranach wyświetlać się będzie kod uczestnika.


Kolejność występów:
Karolina !vote iwkowa1
Leah !vote selm1
Magdalena !vote iwkowa2
Rika !vote selm2
Aleksandra !vote iwkowa3
Lilly !vote selm3
Gabriela !vote iwkowa4
Joel !vote selm4
Wiktoria !vote iwkowa5
Regina !vote selm5
Hanna !vote iwkowa6
Mara !vote selm6 

Wróć