Aktualna pogoda
w Iwkowej

Temp

25°C

Wiatr

12 km/h

Aktualności

Wielkie odkrywanie Iwkowej…

Wielkie odkrywanie Iwkowej…

Gmina Iwkowa i jej mieszkańcy zostali zauważeni przez organizatorów plebiscytu Gazety Krakowskiej pt. „WIELKIE ODKRYWANIE MAŁOPOLSKI”


Otrzymaliśmy nominacje w 3 kategoriach:

  1. Przewodnik Turystyczny: Joanna Piechowicz - przewodnik w kościele Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny, Iwkowa, SMS pod nr 72355 o treści WOMP.20 (koszt 2,46 zł z VAT)

  2. Osobowość Turystyki: Angelika i Mateusz Grzegorzek - autorzy bloga podróżniczego "My na Szlaku" www.mynaszlaku.pl, SMS pod nr 72355 o treści WOMMOT.20 (koszt 2,46 zł z VAT)

  3. Miejsce Niezwykłe: Iwkowa, SMS pod nr 72355 o treści WOMMN.9 (koszt 2,46 zł z VAT)


Zachęcamy i zapraszamy do wsparcia naszych nominowanych!

Regulamin i szczegóły głosowania można przeczytać na:

https://www.gazetakrakowska.pl/plebiscyty/a/wielkie-odkrywanie-malopolski-doceniamy-wyjatkowe-miejsca-i-ludzi-start-glosowania,13334117/

„To już 19. edycja Wielkiego Odkrywania Małopolski. Chcemy nagrodzić miejsca i ludzi, którzy sprawiają, że Małopolska jest najchętniej odwiedzanym przez turystów regionem w Polsce. W naszej akcji wyłonimy najlepsze, najbardziej popularne atrakcje turystyczne, wydarzenia przyciągające tłumy, gospodarstwa agroturystyczne, pensjonaty i hotele, miasta i gminy stawiające na turystykę. Docenimy także osoby, które swoją pracą, pasją i zaangażowaniem przyczyniają się do rozwoju branży - zwycięzcy w kategoriach Małopolska Osobowość Turystyki i Przewodnik Turystyczny Roku otrzymają nagrody w wysokości 5 000 zł. Natomiast na laureata I miejsca w kategorii Miejsce Niezwykłe (miasto lub gmina) czeka 50 000 zł! Głosowanie wystartowało w piątek, 10 sierpnia.


►Nasi Czytelnicy wyłonią laureatów w kategoriach: Atrakcja Turystyczna, Wydarzenie Roku, Chata z Klimatem (agroturystyka) i W Gościnie (baza noclegowo-wypoczynkowa i ośrodki spa).

► Głosami Czytelników i Kapituły Plebiscytu wybrani zostaną zwycięzcy w kategoriach: Miejsce Niezwykłe (miasto/gmina), Przewodnik Turystyczny Roku i Małopolska Osobowość Turystyki.”

Wróć