Aktualna pogoda
w Iwkowej

Temp

25°C

Wiatr

12 km/h

Aktualności

Zamknięte Terenowe Punkty Paszportowe w Bochni, Brzesku, Chrzanowie, Gorlicach, Limanowej, Nowym Targu, Olkuszu, Oświęcimiu i Wadowicach

Zamknięte Terenowe Punkty Paszportowe w Bochni, Brzesku, Chrzanowie, Gorlicach, Limanowej, Nowym Targu, Olkuszu, Oświęcimiu  i  Wadowicach

W związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2, w trosce o bezpieczeństwo Państwa i Państwa rodzin od16 marca 2020 r. do odwołania zostaną zamknięte Terenowe Punkty Paszportowe w Bochni, Brzesku, Chrzanowie, Gorlicach, Limanowej, Nowym Targu, Olkuszu, Oświęcimiu i Wadowicach.

   Odbiór paszportu zdeponowanego w wyżej wymienionych Terenowych Punktach Paszportowych będzie możliwy wyłącznie w sytuacjach wyjątkowych w razie pilnego, udokumentowanego wyjazdu zagranicznego.

   Złożenie wniosku o paszport przez mieszkańców powiatu bocheńskiego i brzeskiego - w wyjątkowych sytuacjach związanych z udokumentowaną koniecznością pilnego wyjazdu zagranicznego będzie możliwe w siedzibie Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego, po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym w Tarnowie al. Solidarności 5-9.

Numery Telefonów, pod które należy zgłosić konieczność odbioru paszportu i złożenia wniosku o wydanie paszportu;

14 69 63 109

14 69 63 100

14 69 63 413

Wróć