Aktualna pogoda
w Iwkowej

Temp

25°C

Wiatr

12 km/h

Aktualności

Zapraszamy na spotkania informacyjno - konsultacyjne dla beneficjentów

Zapraszamy na spotkania informacyjno - konsultacyjne dla beneficjentów

Zapraszamy na spotkania informacyjno - konsultacyjne dla beneficjentów

Stowarzyszenie ''Na Śliwkowym Szlaku'' informuje, iż zaplanowane zostały spotkania informacyjno - konsultacyjne dla beneficjentów obszaru Śliwkowego Szlaku rozliczających wnioski składane w naborach na realizację zadań w ramach poddziałania ''Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020. Beneficjenci ww. podziałania mają czas na rozliczenie dotacji do 30 czerwca 2024 r.


Spotkania odbywać się będą w formie spotkań indywidualnych, tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym pod nr tel. 14 68 44 549 lub mailowym biuro@nasliwkowymszlaku.pl. Przewidziany czas jednego spotkania to 30 min. Więcej informacji o spotkaniach informacyjno - konsultacyjnych udziela biuro Stowarzyszenia ''Na Śliwkowym Szlaku''. Szkolenia są bezpłatne, a szczegółowy harmonogram spotkań wraz z ich tematyką znajduje się poniżej. W związku ze specyfiką działalności Stowarzyszenia terminy i miejsca spotkań mogą ulec zmianie. Prosimy o sprawdzanie bieżących informacji dotyczących spotkania.

Harmonogram spotkań informacyjno – konsultacyjnych w 2024 roku:

Lp.

Tematyka

Data

Godzina

Miejsce

Gmina

 

Wnioski o płatność, rozliczanie wniosków składanych w ramach poddziałania ''Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność'' objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020

 

7 luty 2024 r.

 

10.00 – 15.00

Biuro Stowarzyszenia „Na Śliwkowym Szlaku”

Iwkowa

Wróć