Aktualna pogoda
w Iwkowej

Temp

25°C

Wiatr

12 km/h

Aktualności

Zapraszamy do udziału w ''Śliwkowym Konkursie Kulinarnym 2018''

Zapraszamy do udziału w ''Śliwkowym Konkursie Kulinarnym 2018''
 
''Śliwkowy Konkurs Kulinarny'' organizowany jest po raz ósmy przez Stowarzyszenie ''Na Śliwkowym Szlaku''. Jego celem jest promocja obszaru Stowarzyszenia ''Na Śliwkowym Szlaku'' poprzez wyłonienie najciekawszych potraw z wykorzystaniem śliwek (świeżych, suszonych, mrożonych, etc.), a także zaprezentowanie szerokiemu gronu odbiorców bogactwa i różnorodności tradycji kulinarnych. 

Konkurs adresowany jest do osób zamieszkałych na obszarze Stowarzyszenia ''Na Śliwkowym Szlaku'' tj. z gmin: Czchów, Gnojnik, Gródek nad Dunajcem, Iwkowa, Korzenna, Lipnica Murowana, Łososina Dolna. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są według ustalonych terminów (załącznik nr 2 do Regulaminu) osobiście, za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub maila: biuro@nasliwkowymszlaku.pl . 

Rozstrzygnięcie konkursu będzie miało miejsce od lipca do września podczas lokalnych imprez plenerowych na obszarze wszystkich gmin należących do Śliwkowego Szlaku. Szczegółowe informacje na stronie internetowej www.nasliwkowymszlaku.pl oraz w biurze Stowarzyszenia ''Na Śliwkowym Szlaku'' (tel. 14 68 44 549). Serdecznie zapraszamy do udziału. 

Regulamin konkursu 

Karta zgłoszeniowa 

Harmonogram imprez plenerowych 

Plakat 

Wróć