Aktualna pogoda
w Iwkowej

Temp

25°C

Wiatr

12 km/h

Aktualności

Zaproszenie na bezpłatne szkolenia z zakresu wolontariatu dla osób zarządzających pracą wolontariuszy

Zaproszenie na bezpłatne szkolenia z zakresu wolontariatu  dla osób zarządzających pracą wolontariuszy

Regionalne Centrum Wolontariatu w Krakowie zaprasza do udziału koordynatorów wolontariatu z organizacji pozarządowych i instytucji publicznych z terenu całego województwa małopolskiego do udziału w bezpłatnych szkoleniach rozwijających z zakresu wolontariatu.

Jeśli na co dzień współpracujesz z wolontariuszami, ale w dalszym ciągu chcesz się doskonalić i rozwijać koniecznie zgłoś się do udziału w szkoleniach zaawansowanych w ramach programu rozwoju wolontariatu długoterminowego - Korpus Solidarności.

1 SZKOLENIE: Jak skutecznie zarządzać pracą wolontariuszy? - Szkolenie obejmować będzie tematykę z zakresu zarządzania wolontariuszami w kontekście tworzenia zespołu, delegowania zadań, rozwiązywania problemów itp.

Co to znaczy być organizacją przyjazną wolontariuszom? Jakie kryteria należy spełnić, by prowadzić wolontariat w sposób profesjonalny? Jak przygotować Indywidualny Plan Wolontarystyczny, by rozwijać potencjał wolontariuszy?

Niezależnie od powodu dla którego temat zarządzania zespołem jest dla Ciebie ważny, zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniu zaawansowanym dotyczącym skutecznego zarządzania zespołem i delegowania zadań!

Tematyka szkolenia:
- Czy spełniam kryteria organizacji przyjaznej wolontariuszom. Karta naprawcza
- Indywidualny Program Wolontarystyczny - narzędzie do tworzenia stanowiska
- Delegowanie zadań – zasady

Wróć